La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1280 Culés

10

Nawet trochę mi szkoda Griezmanna jest. Najbardziej facet według mnie na pozostaniu Leo straci, bez sensu zakup to był, ale tak to już jest jak się kupuje zamiast odkurzacza kosiarkę do trawy i próbuje się tą kosiarką odkurzać mieszkanie...

4

@Coutinho007 piszesz to porównanie na forum już któryś raz. Wyluzuj trochę

0

@AlwaysBlaugrana Akurat to porównanie jest adekwatne bo kupienie jego na LS to była jakaś aberracja a każdy raczej wiedział, że nie pogra przy Leo na 10.

0

@AlwaysBlaugrana a kto bogatemu zabroni? :D

konto usunięte

1

@Coutinho007 to nie wina Leo,że Griezmann jest beznadziejny :D

1

@Jakchcesz Jak się nie ma co robić z pieniędzmi to jak widać można, ale jak czas pokazał nie jest jednak tak różowo u nas pod tym względem.

0

@Barca1992 Nie tyle beznadziejny co uważam, że jego zakup i wciskanie na Lewe Skrzydło zawodnika bez dryblingu, bez większej dynamiki i wchodzenia w pojedynki to wyższa matematyka, której nawet Euklides by nie ogarnął.

0

@Coutinho007 Razem możecie nakręcić o tum film.

0

@Barca1992 Beznadziejny to jest najwyżej twój komentarz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?