La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1906 Culés

3

Ciekawe jak pod okiem Koemana będzie wyglądała gra de Jonga. Jakie będzie miał zadania boiskowe jaka będzie miał role i pozycję na boisku. Niby ma zmienić Busiego na DM, ale on nie grał w Ajaxie jako typowy DM, tylko jako półpivot przy typowym Lasse Schöne i dzięki temu mógł grac bardziej box to box. Czy Frenkie dostanie więcej zadań ofensywnych, czy zobaczymy przegląd pola, łamanie linii obronnych przeciwnika wychodząc poza nominalną swoją strefę, itd.

0

@pax W 4-3-3 Defensywnie i 4-2-3-1 Może grać tam gdzie w Ajaxie, w 4-3-3 za to jakim graliśmy to grał na pozycji numer 8 i wyglądał gorzej niż Puig na tej pozycji.

2

@pax Racja z tym Schone, ale przypomnij sobie jego grę z presezonu jako DP.....wyglądał znacznie lepiej niż ostatnio grając wyżej.

0

@pax obstawiam 4-2-3-1 i Pjanic będzie pełnił rolę jak Schone. Z drugiej strony w kadrze De Jong jest ustawiony jako ten bardziej defensywny niż De Roon

3

@Bagsik88 Otóż to, dla mnie chłopakowi robią krzywdę jak gra tak wysoko bo widać brak inklinacji ofensywnych u niego i im bliżej bramki rywala był tym bardziej zbroje miał pełną i się gubił.

konto usunięte

1

@pax ciekawe jak będzie wyglądała gra De Jonga, Puiga Fatiego i kilku innych perelek. Niech on ich ogra, nauczy radzic sobie z presja na poziomie gry dla Barcy nawet kosztem tytulow. Jeśli 2/3 z tych wszystkich zawodników na następny sezon bedzie gotowych zeby grac o najwyższe cele co 3 dni i brac na siebie odpowiedzialność to dla mnie bedzie wielki sukces. Bo OBAWIAM sie ze moze byc parcie na wynik najprostrza droga poki Messi biega

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?