La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1102 Culés

6

Dlaczego chcę u nas Depaya?
Przyczyny ekonomiczne - rok kontraktu, sam chce odejść o około 4 miliony euro zarania w Olinpiku Lyon.
Przyczyny czysto piłkarskie - nie brakuje mu niczego: siła, technika, wyobraźnia, szybkość i MOBILNOŚĆ ( no boisku jest wszędzie, dosłownie)

Wszystkie drużyny które awansowały do półfinału, grały mobilną trójka napastników, jedynie Bayern się wyłamywał bo Lewy to jednak klasyczna 9 co nie przeszkadzało jej w byciu wszędzie.

Uważam, że mobilność Griezmana, Cou i Depay może nam dużo dać, zwłaszcza że skoro zostaje Leo to ma on z kim grać w końcu. Do końca sezonu będzie pięć zmian i nie braknie minut dla Dembele, Trincao czy Fatiego. Naszym problemem w ataku przez ostatni czas to była statyczność, jedynie latał Griezman, ale każdy z nas wie jak to się kończyło.
Bądźmy dobrej myśli bo transfer takiej mobilnej 9 jest krokiem w stronę nowocześniej piłki, której u nas brakuje;)

0

@jeyx77x Prawda jest taka że mamy dużą konkurencję z Przodu jeśli zostanie Coutinho plus przyjdzie jakiś napastnik . No i moim zdaniem jeśli Dembele wejdzie na obroty to będzie miał pewne miejsce w składzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?