La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1132 Culés

7

To niezły Messi XD Ten wywiad to totalna ustawka żeby się wybielić przed kibicami... Najważniejsze pytanie o odejście za rok oczywiście nie padło XD Masakra... Pewnie jeszcze zostanie kapitanem

konto usunięte

0

@Dzemix111 ironia mam nadzieję.

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM widzę, że słowa dyktatora podziałały XD

8

@Dzemix111 dyktatora xD Trolluj dalej, dobrze Ci idzie

2

@Dzemix111 Najgorsze, że na wstępie nie przeprosił Dzemix111 z Polski

4

@MesQueUnClub_87 A dlaczego miałby to robić? Serio nie rozumiem, Messi został bo nie mógł prawnie odejść, a Wy się cieszycie jakby to była decyzja od serca XD

1

@Dzemix111 Jak do tej pory nie rozumiesz to już chyba nie ma szans na to, jak myślisz?

0

@MesQueUnClub_87 Myśle, że z taka łatwowiernością to może być ciezko :)

0

@Dzemix111 Chcesz znać moje zdanie na ten temat? masz bo nie chce mi się w kółko pisać tego samego
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8951657#comment-8951657

1

@MesQueUnClub_87 spoko szanuje Twoje zdanie. Ja po prostu się zraziłem do niego, chciał odejść za darmo i przestał trenować. Za rok i tak odejdzie. Mam tylko nadzieje ze nie będzie kapitanem, bo to idzie mu słabo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?