La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1173 Culés

14

W czasie gdy Barto tragicznie zarządzał klubem, Messi i spółka człapali bez wiary po boisku. Kanonizujcie go jeszcze co niektórzy. Bartomeu to głąb i baran, ale Messi święty nie jest. I przestańcie krytykę mylić z hejetem.

0

@szela1899 o to to to

0

@szela1899 totototoototo

konto usunięte

2

@szela1899 i w tym jest problem właśnie. Że Leo dostaje po dupie np. za dwumecz z Liverpoolem. Gdzie w pierwszym spotkaniu zagrał fenomenalnie, w drugim był najlepszym zawodnikiem Barcelony, wypracował kolegom kilka sytuacji, a na koniec i tak on jest uważany za głównego winnego. I nie dziwię się, że po tych wszystkich latach stwierdził, że ma dość.

0

@mateuszdabski nie widziałem tez zeby po kolejnym traconym golu z Romą czy Liverpoolem mobilizował krzykiem, gestem, czy swoją złością resztę zawodników. Widziałem tylko coraz niżej spuszczoną głowę. W moim mniemaniu kapitan się tak nie zachowuje.

konto usunięte

0

@escarabajo zapomniałem, że kapitan powinien przede wszystkim drzeć ryja. Widziałeś Albę w przerwie z Liverpoolem? Tam nic by nie pomogło, co najwyżej zacząłby już płakać na boisku.

0

@mateuszdabski „krzykiem, gestem, boiskową złością” skomentujesz pozostałe dwa braku czy tylko „drzeć ryja”?

konto usunięte

0

@escarabajo bo większość osób żyje tu mitycznym krzykiem. Czy ktokolwiek inny zmotywował piłkarzy na boisku "krzykiem, gestem, boiskową złością"? Nie. Leo nigdy nie był typem takiej osoby, to, że został wybrany przez kolegów na kapitana, nie zwalnia innych z tego by też pokazać trochę zaangażowania. Bo w przypadku Leo było chociaż widać zaangażowanie, ba, walkę w odbiorze czy cofanie się do obrony. W przypadku jego kolegów tylko spuszczone głowy i płacz.

0

@szela1899 Pracowałeś kiedyś w firmie, w której prezes jest do dupy i robi wszystko żeby pracownicy mieli go dość? Przychodząc codziennie rano do takiej pracy odechciewa Ci sie żyć. Piłkarze to ludzie, nie roboty. To u każdego działa tak samo bo pomijasz wiele składników na które składa się to jak kto jest wydajny w pracy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?