La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 674 Culés

konto usunięte

37

konto usunięte

0

@SHIBA jak kolega Danny wygląda bardziej tak https://pliki.meczyki.pl/big/223/59b2b3289ebc0.jpg
To tak mówię, pasuje bardziej do jego wieku :) Flaszkę za 2 lata będzie mógł wypić dopiero :)

4

@SHIBA a to drań jeden :D a taki porządny się wydawał

konto usunięte

3

@marcin000019 patrząc na twoje komentarze to prędzej ktoś tobie zrobił ta fote ;)

konto usunięte

5

@marcin000019 Pudło, oj pudło. Akurat @Danny Gaucho już dawno ukończył wymagany wiek, co zresztą potwierdza chociażby wysoki poziom jego postów.

konto usunięte

0

@Ghotti Ja na Twoje komentarze to nawet nie patrze, chyba, że mnie oznaczysz to już muszę :)

konto usunięte

0

@NeroTFP Wysoki poziom xD Jak gość jakiś czas temu sam mówił ile ma lat :) Trzeba było czytać.

konto usunięte

10

@marcin000019 Nie wyłapałbyś ironii nawet wtedy, gdyby stanęła przed Tobą i kopnęła Cię w tyłek.

konto usunięte

0

@NeroTFP A co Ty nie powiesz :)

13

@marcin000019 Nigdy nie napisałem tutaj swojego wieku :). Chyba, że coś w stylu 15 lat. Nie kłam Marcin. Od kilku tygodni kompromitujesz się swoimi postami, a teraz również zachowaniem.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Jest i on xD 15 lat, a to nie wiek? :)

konto usunięte

3

@Danny Gaucho to taki już masz do mnie szacunek jemu odpisałeś a mnie nie. OK bez odbioru.

2

@SHIBA Najpierw pionki, potem poważniejsze figury :)
@marcin000019 Mój nie.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Ja pachołki mijam dryblingiem jak Messi, jestem w tym skuteczny.

0

@marcin000019 To drybluj pod domem, bo na stadion jesteś jeszcze za krótki.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho bez komentarza:D Miłego...

konto usunięte

1

@Danny Gaucho wojenka o nic i po nic. Bawcie się :)

2

@SHIBA Ja już skończyłem. A do Ciebie przyszedłbym w gości, nawet jakbym miał flaszkę :]

konto usunięte

0

@SHIBA Z nim dobra beczka jest :D

konto usunięte

1

@Danny Gaucho i VICE VERSA:)

1

@marcin000019 gdyby 15 latki miały taki fason jak @Danny Gaucho to dziś mielibyśmy latające samochody a nie benzyne za 5 zł.

konto usunięte

0

@Jakchcesz Jak chcesz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?