- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 674 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 674 Culés
37
@Danny Gaucho to taki jesteś
https://iv.pl/images/af0bdc0f659a0584ca2af5c2bed37648.jpg
0
@SHIBA jak kolega Danny wygląda bardziej tak https://pliki.meczyki.pl/big/223/59b2b3289ebc0.jpg
To tak mówię, pasuje bardziej do jego wieku :) Flaszkę za 2 lata będzie mógł wypić dopiero :)
4
@SHIBA a to drań jeden :D a taki porządny się wydawał
3
@marcin000019 patrząc na twoje komentarze to prędzej ktoś tobie zrobił ta fote ;)
5
@marcin000019 Pudło, oj pudło. Akurat @Danny Gaucho już dawno ukończył wymagany wiek, co zresztą potwierdza chociażby wysoki poziom jego postów.
0
@Ghotti Ja na Twoje komentarze to nawet nie patrze, chyba, że mnie oznaczysz to już muszę :)
0
@NeroTFP Wysoki poziom xD Jak gość jakiś czas temu sam mówił ile ma lat :) Trzeba było czytać.
10
@marcin000019 Nie wyłapałbyś ironii nawet wtedy, gdyby stanęła przed Tobą i kopnęła Cię w tyłek.
0
@NeroTFP A co Ty nie powiesz :)
13
@marcin000019 Nigdy nie napisałem tutaj swojego wieku :). Chyba, że coś w stylu 15 lat. Nie kłam Marcin. Od kilku tygodni kompromitujesz się swoimi postami, a teraz również zachowaniem.
0
@Danny Gaucho Jest i on xD 15 lat, a to nie wiek? :)
3
@Danny Gaucho to taki już masz do mnie szacunek jemu odpisałeś a mnie nie. OK bez odbioru.
2
@SHIBA Najpierw pionki, potem poważniejsze figury :)
@marcin000019 Mój nie.
0
@Danny Gaucho Ja pachołki mijam dryblingiem jak Messi, jestem w tym skuteczny.
0
@marcin000019 To drybluj pod domem, bo na stadion jesteś jeszcze za krótki.
0
@Danny Gaucho bez komentarza:D Miłego...
1
@Danny Gaucho wojenka o nic i po nic. Bawcie się :)
2
@SHIBA Ja już skończyłem. A do Ciebie przyszedłbym w gości, nawet jakbym miał flaszkę :]
0
@SHIBA Z nim dobra beczka jest :D
1
@Danny Gaucho i VICE VERSA:)
1
@marcin000019 gdyby 15 latki miały taki fason jak @Danny Gaucho to dziś mielibyśmy latające samochody a nie benzyne za 5 zł.
0
@Jakchcesz Jak chcesz