La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

0

Zastanawia mnie jedno, czy jest jeszcze realna szansa że Messi zostanie ?

Czy jego zachowanie ma na celu, żeby Bartek się poddał do dymisji ? Wybory i Messi zostanie ?

Czy już decyzja ostateczna i odchodzi na 100% niezależnie od tego czy zostanie/odejdzie Bartek ?

Mam żal, taki że po porażce w LM, jako kapitan nie odezwał się ani słowa. Że teraz milczy... Podobna sytuacja jak Neymar wpłacał klauzulę. Przez to co się dzieje, zrobi się jeszcze większy gnój i jestem skłonny stwierdzić, że klub pada na dno jeszcze niższe niż jest, a jest już na samym dnie..

Zastanawiam się, czy może być-wielki powrót MNS ? Ale w Paryżu.

1

@VamosGirl Jego słowa w ostatnich latach oraz postawa na boisku pokazuje ze on nie wierzy w sukces. Jak tylko druzyna gra slabo on nie istnieje. Moim zdaniem on uwaza ze jak chce cos jeszcze wygrac to w innym klubie

1

@AlwaysBlaugrana Świetnie to ująłeś ! Oto mi chodziło, ale nie umiałem tego ująć tak perfekcyjnie w słowach jak Ty ! Niestety, Argentyna .. teraz Barcelona.. Gdyby można zmieniać kluby reprezentacyjne to odszedłby z Argentyny do Hiszpanii ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?