La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

0

Po tym jak rok temu wszyscy jechali po Cou - i słusznie! - aż zabawne jest czytanie jaka jest teraz w niego wiara.

No ja niestety już tak mam, że jestem realistą. I nie wiem, dlaczego 13 zawodnik Bayernu, po roku ma do nas wrócić jako mega wzmocnienie.

No, mam nadzieje, że się myle.

0

@messiandiniesta Nikt nie mowi ze to ma byc mega wzmocnienie. Zaczyna sie jednak nowa era gdzie dochodzi do zmiany starej gwardii i Cou otrzyma szanse na to by poczuc sie wartosciowym i istotnym graczem a nie zapchajdziurą po Neymarze

konto usunięte

0

@messiandiniesta Ja się na to nie cieszę w kontekście wzmocnienia, tylko chciałbym, żebyśmy zrobili użytek z piłkarzy, za których położyliśmy duże pieniądze i którzy wcale przed przejściem do nas nie byli "przeciętni".

0

@messiandiniesta tak czy tak Coutinho strzelal tez w waznych meczach z Realem , Tottenhamem czy ManU.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?