- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1262 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
6
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
martusiaaaa
1
nie ma to jak czytać wpisów z la rambli z przed 5/6 lat hahahah
22 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1262 Culés
23
Jeszcze tak odnośnie informacji, które niektóre osoby biorą z różnych stron na Facebooku: musicie uważać bo tam bardzo często pojawiają się fejk. Śledziłem kilka takich stron czy grup i byłem zdziwiony, że osoby prowadzące swój fanpage czy daną grupę, lubią sobie wymyślić jakąś informację i dopisać do niej dość mocne źródło jakim jest RAC1 czy Catalunya Ràdio. Wczoraj była informacja o Semedo i kapitanie, kiedyś fejkowy wywiad Messiego, a w ostatnich miesiącach było tego dużo więcej. Nie wiem jaki ktoś ma cel, ale jak widać są takie osoby, które lubią manipulować.
0
@BarcaInfo Podaj stronki jak możesz, będę wiedział co odlikeować.
1
@BarcaInfo lajki lajki się liczą :) dzięki za wczoraj
1
@HighestInTheRoom Pamiętam tylko jedną i była coś Barca News czy coś takiego. Też już tego nie śledzę, ale im głównie chodzi o zasięg.
1
@BarcaInfo ja tam po cyrkach z Veratti oraz po zeszłorocznym wysypie śmieci odnośnie Neymara, to dopiero jak widzę oficjalną informację na oficjalnych stronach FC Barcelony traktuje ja poważnie. A nie tam, poważne źródła, mniej poważne, tiery, srery i dupery, a potem okazuje się, że to wszyscy gadali, żeby gadać. Jest oficjalka jest klarowne info.
0
@BarcaInfo A podawanie wypocin Sportu czy MD czym jest jak nie fejkiem? To są ich domysły, a nie wiarygodne newsy. Praktycznie 90% ich wypocin to bzdura