La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1409 Culés

5

Cofnąłem się do artykułu z grudnia 2017 roku jak Barcelona rzekomo miała wybrać między Arthurem, a Goretzką. Większość uparcie twierdziła, że Arthur to talent dekady, a Goretzka to drugi Gomes.

W sumie też sądziłem, że Arthur to będzie klasowy zawodnik i zagości u nas na stałe, a Leon przepadnie w Bayernie. Życie zweryfikowało :D

4

@Homeopata8989 Kto wie jak Goretzka by poradził sobie na CN. Myślę, że Valverde mógłby go zatrzymać w rozwoju

1

@barcelonaLM A ja myślę, że w układance Valverde taki Goretzka by się bardzo dobrze odnalazł. Gorzej w "stylu" Setiena.

1

@Homeopata8989 No i dobrze wybrali. Piłkarza o takim profilu potrzebowaliśmy, a nie kolejnego box to box.
Nieprawda. Mnóstwo osób pisało, że kot w worku i drugi Douglas. Jak widać pomylili się.

0

@Homeopata8989 Ja byłem sceptycznie nastawiony do Arthura wtedy i wolałem Goretzke mimo wszystko. Jednak jak widać słusznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?