La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 876 Culés

0

Z Suarezem jest też taki problem, że jeśli ktoś nie nazywa się Messi, to jak ktoś mu nie poda albo sam źle poda a piłkarz nie dobiegnie, to on zawsze ma pretensje, krzyczy i macha rękami. Nie wiem jak wy, ale jak ja gram w piłkę, to nie lubię takich "kolegów", trzeba mieć na boisku mocną psyche żeby wytrzymywać takie zachowanie, bo co nie zrobisz to zawsze jest źle.

0

@D10SLEO No ciekawe, ja wiele razy słyszałem jak darł mordę typu "buena Ansu!" czy "vamos Riqui!". Zdarza mu się też mieć pretensje ale komu się to nie zdarza? Już nie róbmy z niego jakiegoś chama czy potwora…

0

@D10SLEO Ostatnio do Fatiego koślawo podał i mu macha łapami, że już tam powinien być bo młodego to można ustawiać sobie, bardzo toksyczne to jest, końcówka meczu, zwróciłem na to uwagę.

konto usunięte

0

@D10SLEO to najbardziej wkuwiwjaca cecha u Suareza jest. Sam pieprzy akcje na potęgą,a do wszystkich macha łapami z pretensjami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?