La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 813 Culés

3

No co, no chlop ma ulozony plan, juz praktycznie na jego oko wszystko idealnie wyrobione, zostaje tylko wygrac wybory i ma nagle zmienic plan, bo od poprzednikow nagle jest jakis trenejro inny, ktory psuje mu to wszystko. Chce zrealizowac plan i mu nie zabronicie, a jak Xavi jest glowna czescia planu, to przykro, ale tak sie czasami zdarza. Ja tam i tak mam w dupie to, tylko zeby ktos ogarniety przyszedl.

2

@Rewolucja123 jeśli jego plan opiera się tylko na tym, żeby zagrać sentymentalną melodyjkę z Xavim jako trenerem, to gówno nie kandydat. A i tak lepszy niż Bartomeu.

0

@PatrychoO Nie wiemy, tylko sugerujemy sie wypowiedziami.

1

@Rewolucja123 elekurwastycznosc

1

@PatrychoO żeby czasem nie okazał się gorszy. A po tym co dziś przeczytaliśmy, obswiam sie, xe może tak być :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?