La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 551 Culés

10

2 dni do czwartku, a więc potencjalnego przesunięcia premiery Cyberpunka, bo właśnie zawsze jakoś 20-go ogłaszali przesunięcie :D
Mocno liczę na to, że obejdzie się bez... marketing ruszył, wszędzie już widnieje ten 19 listopada, więc powinno się udać.
@Jakchcesz @SHIBA @YoNoEntiendoNada @tadzik447

https://x.com/PlayCyberPunk/status/1294809348368039936

konto usunięte

5

@macio_944 oby juz nie!

4

@macio_944 Haha, mysle ze kiedy Redzi juz sobie z tego zartuja, to nie powinno juz byc kolejnych delay’ow xD

4

@SHIBA @YoNoEntiendoNada W sumie jakby dodali grafikę z napisem "Delayed", gracze by to zobaczyli i już mocne wkurzenie, otwierają by przeczytać, a tam tekst, że opóźniają z 19-go listopada na 20-go listopada :D Heheszków nie byłoby końca!

0

@macio_944 opoznia z 19 listopada na 19 grudnia, zeby ludzie pod choinke dostali.

3

@macio_944 haha niee, jak na moje to wygląda na oficjalną date bez obsuwy :D Poza tym co mnie ucieszyło nawet, na ostatnim NCW podczas gameplayu nie było dopisku "work in progress", a przynajmniej ja nie zauważyłem. To napawa optymizmem ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?