La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1542 Culés

konto usunięte

11

Ja to się w ogóle dziwię, że Koeman rozważa przyjęcie posady w naszym klubie, o ile doniesienia są prawdziwe. Gość ma pewne miejsce w reprezentacji, która może powalczyć o tytuł na ME. Natomiast w naszym klubie jest taki chaos, że trener już z miejsca może stać na przegranej pozycji. Wątpię, że dzisiaj Setien cieszy się z pobytu w Barcelonie.
Ja dałbym szansę Pimiencie. Jest w klubie, więc wie jak to wygląda, prowadzi rezerwy, więc może dałby szansę młodzieży. Jeśli dobrze by mu poszło, chciałbym, żeby dalej był trenerem, a np. Xavi mógłby zostać jego asystentem przez jeden sezon albo objąć Barcelonę B, żeby nie wrzucać go od razu na głęboką wodę.

0

@student97r Sentien finansowo na pewno się cieszy, na wielki klub i tak nigdy szans nie miał, a na mały pewnie się załapie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?