La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1242 Culés

5

Jeśli odejdzie Suarez będzie mi przykro, szanuję Luisa. To jest legenda klubu i zawsze dawał z siebie wszystko. Dał nam ogrom radości, wspaniałe bramki i asysty. Problem jest taki, że fizycznie nie jest już na takim poziomie, aby być pierwszym wyborem i wciąż kluczowym graczem, ale ktokolwiek przyjdzie do ataku, może wiele się od niego nauczyć.

3

@Pilka_jest_okragla Suarez to jest taki trochę chimeryczny, nie trafi prostej piłki żeby zaraz potem strzelić z jakieś przewrotki

konto usunięte

4

@Pilka_jest_okragla Od niego nauczyć? Koleś z taką pensją ma kogoś uczyć jak sam ma problemy z motoryką i przyjęciem piłki. O dryblingu nie wspominając.

0

@Pilka_jest_okragla Mi nie będzie szkoda. Potrafi tylko wydzierać się na wszystkich dookoła, samemu nie potrafiąc prosto kopnąć piłki. Niech odchodzi jak najszybciej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?