- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
27
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
martusiaaaa
1
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
2
Brawo Podkarpacie, brawo lekarze.https://korsosanockie.pl/podkarpacie/przelomowa-operacja-na-podkarp... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
14
W punkt!
5
@BarcaInfo Chłop spieprzył 3 sety! Jaka fałszywa latka? Przecież słusznie będą do niego pretensje
0
@GeraltzKatalonii Przeczytaj jeszcze raz to może zrozumiesz.
1
@BarcaInfo w półprostą!
0
@GeraltzKatalonii ale gdyby nie On, to by PSG nawet nie stworzyło nic, co dało by się spartaczyć ;)
0
@BarcaInfo pierwsza sytuacje musiał wykorzystać, taki gracz nie może marnować takich setek w tak ważnym meczy (jeśli chce wygrać LM, a napewno chce)
0
@BarcaInfo Nie zgadzam się. Nie pamiętam takiego meczu żeby Messi czarował i przy okazji nie strzelil 2 setek. Najczęściej jak Barca odpada to Messiemu się daje taka łatkę ale tak naprawdę ciężko mu coś zarzucić poza tym spuszczaniem głowy. Neymar jeśli odpadna będzie po prostu głównym winnym bo schrzanil mega sytuację.