La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 864 Culés

konto usunięte

2

Juventus i City jutro z awansem. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że włoski klub odpadnie. Wiem, że grają kaszanę, ale oni w sumie tak grają od lat. Przypominam, że to tylko 1:0, a mecz jest w Turynie. Co prawda, bez kibiców, ale nadal u siebie. Chciałbym dalej francuski zespół, ale się nie nastawiam. Real - City, to pachnie mi remisem, który da awans Obywatelom.

konto usunięte

0

@Hiacynk Ja czuję, że Lyon jednak awansuje.

konto usunięte

7

@tristan87 No chciałbym, ale ciężko będzie. Gdyby Lyon awansował, a City przypieczętował zwycięstwo, to byłoby zbyt pięknie. ;d

konto usunięte

1

@Hiacynk Ciężko będzie, ale mam przeczucie, że będzie 1:1.

konto usunięte

2

@Hiacynk szybka brama Lyonu i Juve musi 3 strzelić. Ciekawe jak to będzie

konto usunięte

0

@DaPi Szybka bramka Lyonu ? Rok temu z atletico było ta sama gadka szybiki gol atletico i juve musi strzelić 4 ,a mecz 3-0 dla juve (atletico jeden celny strzał przez 90 min ) .

1

@Thomas99PL Niby tak, ale Lyon to nie Atletico, więc może być różnie.

konto usunięte

3

@Thomas99PL wiedziałem, ze zaraz ktoś wytknie mecz sprzed roku. Mecz meczowi nie równy zapamiętaj tylko tyle
I ja nie mówię, ze Lyon awansuje na 100% tylko są na to jednak jakieś szanse i możliwy scenariusz

konto usunięte

1

@DaPi @fcbarcafan19 Oczywiście że tak ,ale Lyon zagrał od marca ledwo 5 meczów ,w tym 4 sparingowe ,to nie wróży dobrze .Lepiej być zmęczony jak Juve ale grać regularnie .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?