La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1231 Culés

0

Tak sobie myślę- Mourinho mimo wszystko potrafi w ligę, Chelsea siadła, inter też, Real czołówka plus jedna rekordowa liga, znowu Chelsea siadła, wicemistrz z United przy potworze Guardioli... mimo wszystkich perturbacji czy jakichś trzecich sezonów on w ligę potrafi więc bardzo zastanawia mnie Tottenham, w LE ubyło chelsea i United więc też można ich uznać za jednego z niewielu faworytów, a w to też potrafił z MU. Jest duże prawdopodobieństwo na jedno z dwóch: top4/zdobycie LE (chodzi o przyszły sezon)

2

@jakub1906 Mou jest dobrym trenerem. Niestety on się już nie rozwija jako trener i jego magia przestała działać. Piłkarze już nie walczą dla niego i nie chcą za niego umierać. Przez to Jose wynajduje problemy i narzeka co prowadzi do konfliktów. Gdyby on się trochę zmienił to spokojnie walczyłby o trofea.

0

@jakub1906 Ma trochę betonowe podejście. Trzeba też patrzeć na to że jak odchodził z jakiegoś klubu to nagle ten grał lepiej...

0

@PatrykBarca tylko też w każdym zawsze zanim były kwasy najpierw były jakieś szczyty, i mam nadzieję że Tottenham będzie tego kolejnym przykładem

0

@jakub1906 Tottenham swój szczyt ma już za sobą. Mou nawet jakby zawał pakt z diabłem to nie powtórzy finału CL i 2-vice mistrzostw. On już się skończył, w Chelsea zap ierwszym podejściem było super - ale za drugim już nie. Do tego z 2 ostatnich klubów to go zwalniano a nie on odchodził. To też duzo mowi i jego jedyna szansa przed kolejnym zwolnieniem to jakiś puchar , więc uderzałbym w jakiś puchar Anglii....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?