- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
7
Wiedzialem że United ma siana jak lodu ale że aż tak.No ale kto bogatemu zabroni.
1
@Encore Piękna tygodnióweczka :D
5
@IronSanHybrid Ale nie tak piękną jaką miał Alexis.
4
@IronSanHybrid No na waciki powinno mu starczyć
1
@Coutinho007 Na taką też może bym się zgodził xD
0
@Encore Ciekawe czy tam się sprawdzi, moim zdaniem da radę.
1
@Coutinho007 Alexisa pogonili to się zwolnilo miejsce xd
0
@Encore Racja ale jest Rashford i Mason. Będzie się musiał z nimi dzielić minutami.
1
@Coutinho007 @IronSanHybrid Już się nie moge doczekać gdy będzie w moim skladzie w fanatasy pl.
0
@Encore Ile w końcu za niego dają? 120?
1
@Coutinho007 70+2 raty podobno
1
@Encore Chelsea i United wychodza z założenia że wolą stracić 4 bramki samemu strzelając 5, ale ogień w napadzie tych ekip sie robi :D
1
@SonBarcaGoku Coś w tym jest ;v
2
@Encore Trochę dużo ale on w przeciwieństwie do Martineza jest warty swoich pieniędzy. Szkoda tylko, że Anglia znowu odjedzie Hiszpanii jeszcze dalej...
1
@Coutinho007 I tak że w czasach pandemii taki transfer siądzie.Szczerze to myślałem że kluby przełożą te wielkie transfery.
0
@Encore Jak się ma prywatnego właściciela, który wzrasta na lewo i prawo zielonymi to można jak widać sobie na takie coś pozwolić.
1
@Coutinho007 No ale też prawda że United może nie jest już topem w Europie jak kiedys ale gigantem marketingowym nadal są.Tam pieniądz napewno się zgadza.
1
@Encore Martketingowo chyba są najlepsi :D
1
@Coutinho007 No i mają też zawodników którzy są twarzami głównych sponsorów np Pogba z Adidasem.
0
@Encore Ogólnie Anglia znowu odjeżdża Hiszpanii. Obecnie Hiszpańską liga to idzie tylko w dół, same autobusy i gra na którą ciężko się patrzy.
0
@Encore Ile chłop będzie zarabiał!