La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1756 Culés

konto usunięte

0

Zauważyłem, że algorytm w gorących dyskusjach czasem szwankuje. Teraz pojawił się tam mój post, który ma raptem 19 odpowiedzi, a postu, który dodałem wczoraj późnym wieczorem (i liczył ok. 50 odpowiedzi - śledzenie kuzyna) nie ma.

5

@LuisSalvano Jak żyć?

3

@LuisSalvano To zrób sobie dyskusję na 500 komentarzy i przestan ględzić .Bo Tobie się chłopcze wszystko nie podoba. Wszystko negujesz i kwestionujesz. Zrób. A my ocenimy.

konto usunięte

0

@vangoor Powoli, do przodu i z uśmiechem na twarzy.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys Nie bądź nieuprzejmy, bardzo proszę. Co mi się niby nie podoba? Wspomniałem tylko o jednym błędzie. Wiele osób, jak zauważy na stronie jakiś błąd, to go zgłasza.

1

@LuisSalvano Raczej się rozchodzi o ilość nowych komentarzy pod dyskusją w ciągu ostatnich kilku godzin. Pod twoim śledzeniem dzisiaj już nikt nie pisze, a pozostałe dyskusje dzisiaj dostały kilkanaście nowych komentarzy :)

0

@LuisSalvano Krytyka konstruktywna? Zawsze. Chamstwo, syf, hejt? Nie ma zgody.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys "Bo Tobie się chłopcze wszystko nie podoba." - co w tym jest konstruktywnego?

0

@LuisSalvano Może to wynikać z tego, że jeśli ludzie przestają się udzielać w dyskusji, ta automatycznie znika.

konto usunięte

0

@Viscael11Barca Tak myślisz? Cholera wie. Mi się wydaje, że dyskusja, która ma najwięcej odpowiedzi widnieje jako jedna z trzech w gorących dyskusjach.

0

@LuisSalvano Czasami niektóre dyskusje znikały z bocznego paska, ale pojawiały się ponownie, gdy użytkownicy zaczęli się w nich znowu udzielać. Z moich obserwacji wynika, że jest to od tego uzależnione.

0

@LuisSalvano Czy Pan żartuje sobie ze mnie? Trochę szacunku.

konto usunięte

0

@Viscael11Barca A ok, dzięki za wyjaśnienie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?