La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 838 Culés

konto usunięte

1

Barcelona chce za Braita 20 mln, a zapewne skończy się na 2 mln w postaci pierdyliarda zmiennych.
Kolejny transfer kompletnie bez jakiegokolwiek pomysłu, tak aby tylko zgadzały się sztuki.

1

@Kurkmen myślę że tego transferu nie można tak 0/1 określić że był dobry lub zły, trzena wziąć pod uwagę okoliczności przyjścia.. gdyby nie koronawirus i przerwanie sezonu to pewnie byłby bardziej przydatny a tej zmiennej nie można było założyć. Stało się, obecnie mamy szeroką kadrę w ataku ale przed pandemią nie było kim grać i potrzbowaliśmy kogoś w obwodzie. Poza tym nie wydaje mi się to zmarnowanymi pieniędzmi, nawet jeśli zwróci się połowa z transferu.

2

@Kurkmen No transfer na szybko bo Dembele wyleciał po okienku transferowym, więc musieli skorzystać z jakiegoś prawa i kupić "kogokolwiek" :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?