- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1372 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1372 Culés
38
Trzy lata temu Neymar Junior zakomunikował, że odchodzi z Barcelony. Tym samym zrobił pierwszy krok, aby wyjść z cienia Messiego.
Ciekawe, kiedy zrobi drugi.
1
@NeroTFP Z ciekawości sprawdziłem ile Njr ma na liczniku i widzę juz 28 lat. Niesamowite jak to szybko minęło.
Niedawno kręcił tymi ogorkami w Sanntosie.
3
@NeroTFP Paradoksalnie przechodząc do PSG wszedł w cień Messiego jeszcze bardziej. Miał szansę na bycie jednym z najlepszych graczy w historii Barcelony, a obawiam się, że zamiast znaleźć się w grupie razem z Ronaldo Nazario, Rivaldo, Ronaldinho, to bliżej będzie mu do grupy Adriano, Robinho czy Pato. Oczywiście, Neymar już zrobił większą karierę i osiągnął więcej, niż druga trójka zawodników, którą wymieniłem, ale wiadomo o co chodzi.
1
@Danny Gaucho No pewnie. Jeśli ktoś rzuca najlepsi Brazylijczycy w historii piłki, to automatycznie przychodzi złota drużyna Pelego czy też generacja Rivaldo, Romario, Ronaldo, Cafu czy Ronaldinho (1994-2002).
Neymar pomimo że ma ogromne umiejętności, to wątpię, aby póki co był wymieniany jednym tchem z tymi tuzami, co wyżej. Staje się po prostu jednym z wielu, o którym poza w Barcelonie, za 10 lat może nikt nie pamiętać.
1
@Danny Gaucho Możliwe że zawodnik obdarzony takim talentem nie zdobędzie nawet 1 złotej pilki.
2
@Encore @NeroTFP Gdzieś w otchłani mojego profilu znalazłoby się komentarz, który mówiłby, że w przyszłości Neymar, Reus i Mbappe będą bić się o Złotą Piłkę... no cóż ^ ^
1
@Danny Gaucho Myślę że każdy podobnie myślał. Sam uważałem że Brazol będzie dominował gdy grał jeszcze w Santosie.
1
@NeroTFP Po tym co robił na boisku zapamiętam go mimo wszystko na długo ;)
0
@NeroTFP on walczy z ostrym cieniem mgly wiec (Jak mawial wielki polak - F. Kiepski) Trochij szacunku kurde.
Komentarz usunięty
0
@LuisSalvano Ale on tutaj tylko stwierdził fakty.
0
@LuisSalvano Tak. To ja wypisuję głupoty, a Ty dostajesz bana za banem.
Komentarz usunięty