- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1476 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
draxidox
18
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1476 Culés
0
Mayoral za 20 mln euro do Lazio a Rakieta 10 mln euro opinie?
1
@PiketaBigSam Może dlatego że jest młodszy?
2
@PiketaBigSam Moja opinia jest taka, że nie rozumiesz jak działa rynek.
0
@PiketaBigSam Nie rozumiesz jak to wszystko się kręci. Rakitic jest wypalonym 33letnim piłkarzem, któremu za rok się kończy kontrakt. Mayoral jest młodszy o strzelił trochę goli w Levante.
0
@inViNcibl3 to nasz cucurella mlody za 10 mln euro a takie beztalencie jak Mayoral za 20 mln euro to w ktorym miejscu sie nie znam
0
@PiketaBigSam Był wypożyczony z opcją wykupu ;D
0
@MaTt_BarcaFan Cucurella mial kapitalny sezon poszedl za grosze a Borja strzelil 8 goli i odchodzi za 20 mln euro a wczesniej nie radził sobie w klubie pokroju Wolfsburga
0
@Krzychuuuu14 ale ktoś musial wpisać taka debilna cene
1
@PiketaBigSam Cucu jest obrońca. Wiadomo, ze napastnicy są drożsi. Ale tez bym nie dał 20mln za Mayorala.
0
Albo Jorge de Frutos 23 lata z Realu byl wypożyczony do Vallecano odchodzi za 5 mln euro czyli 50% kwoty za jaka ma odejsc rakitić i to jest normalna cena? Albo 50% kwoty Cucurella który gra na tej samej pozycji bo jednak większość gral na LP
1
@PiketaBigSam Do Wolfsburga trafił w wieku 18 lat. W tym sezonie 8 bramek i 2 asysty w 2200minut. Jeszcze wracając do Wolfsburga, tam się też nie sprawdził Osimhen, który trafił właśnie do Napoli za 60mln
0
@takisobiektos ale nie usprawiedliwia go wiek i inny przykład danego pilkarza bo twoim tokiem taki sancho nie mial prawa zaistnieć w BVB w tak młodym wieku po prostu dziwna sprawa ze gość ma 23 lata rok do końca kontraktu a sprzedany jest za 20 mln euro a taki nasz Cucurella i Rakitić razem wzieci będą kosztować tyle co Borja
0
@PiketaBigSam To w dalszej części posta ci napisałem że nie tylko Borja się nie sprawdził w Wolfsburgu w młodym wieku