La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1557 Culés

4

Ten Zlatan to niezły ewenement. Niby ma te 38 lat a fizycznie i technicznie przy Suarezie wygląda jak by miał 20 lat :D

konto usunięte

0

@Coutinho007 Suarez lepszy, bo strzelił dla nas duzo goli przecież.

0

@Coutinho007 Do Barcy go :D

3

@VenoM Może potrafi strzelić gola z niczego, Ale jak nie strzela lub nie asystuje to wygląda jak by miał 50 lat :/

1

@Tomek_TF Dał by rade myśle.

1

@Coutinho007 ja sie nie zdziwie jak Ronaldo za 3 lata dalej bedzie dobrze sie prezentowac. Wlasnie Zlatan jest przykladem, ze 38 i spokojnie mozna dobrze grac. Jako, że Ronaldo jest lepszym piłkarzem od Zlatana, a wiemy jak zdrowo sie prowadzi, to wlasnie pokazuje, ze przynajmniej do tego czasu Cr moze smialo po boiskach biegac.

1

@mekston Messi pewnie też będzie się jeszcze wiele lat świetnie prezentował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?