La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

konto usunięte

0

Dla rozluźnienia korzystając z hot topicu: korzystacie z internetu gdy jedziecie na wakacje? Bo ja to lubie się odciąć od internetu i po prostu cieszyć się urlopem i wykorzystać możliwość zwiedzania nowych miejsc, a internet głównie przed snem w hotelu. Osobiście dla mnie nie ma nic gorszego w przebywaniu na wakacjach niż siedzenie na telefonie 24/7 i jeszcze sobie psucie humoru, tak mocno -1 byczku, no może jeszcze przebywanie na wakacjach w grupie, ale to już wyższy level

konto usunięte

0

@PrinceDamon to zależy.

0

@PrinceDamon Mam podobnie i czasem wezmę sobie swoja cegłe zapasową by tylko móc zadzwonic lub napisać sms.

4

@PrinceDamon Absolutnie się nie zgadzam. Muszę korzystać z internetu podczas wakacji i przypominać się na różnych forach czy przypadkiem o mnie nie zapomniano.

0

@PrinceDamon Jedynie np wieczorem żeby obejrzeć sobie z kobitą jakiś film. No i ewentualnie jako mapę.

konto usunięte

1

@Danny Gaucho o Tobie to już wiem łysy atencjuszu

1

@PrinceDamon Dziękuję.

0

@PrinceDamon Internet mi się kojarzy z "normalnym życiem", więc psuje wakacyjny vibe. Staram się ograniczać do minimum, jeżeli już to jako coś pomagającego (nawigacja, pomoc w planowaniu zwiedzania) albo ostatecznie jako rozrywka pod spokojniejszy wieczór.

0

@PrinceDamon Na pewno nie na Majorke ;)

0

@PrinceDamon tak bo zawsze jeżdżę zwiedzać a nie leżeć plackiem i chlać na all inclusive :D sprawdzam mapę ceny komunikację rezerwuje wejścia. Ale tak żeby siedzieć na forum to ewentualnie wieczorem ale raczej tylko poczytać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?