- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1298 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1298 Culés
0
Czy meszki i komary mają jakieś pożyteczne cechy? Bo z chęcią spaliłbym je wszystkie :)
2
@FafitFCB Mnie chyba bardziej denerwują gołębie.. srają na auta, siadają na parapecie o 6 rano i robią te swoje "gu guuu huu", je bym wybił xd
2
@Jakchcesz Z nich można chociaż dobry rosół zrobić
2
@FafitFCB
W przyrodzie wszystko jest potrzebne
Komary i meszki zapylają rośliny i są głównym pokarmem migrujących ptaków. Śmierć komarów spowodowałaby wyginięcie innych gatunków, a dalszą reakcję lawinową trudno jest sobie wyobrazić.
2
@Odesseiron Tutaj u mnie w mieście odkąd przestali robić opryski to jest jakaś masakra, siedzę teraz w pracy w pomieszczeniu w biały dzień i co jakiś czas przelatuje koło mnie jakiś zagubiony komar, nie da się już normalnie posiedzieć na ogródku wieczorem bo Cię te wampiry chcą zjeść do białej kości, w pokoju uchylisz okno, żeby powietrza wpuścić to zaraz ciągną to telewizora, czuć, że jest tego za dużo.
1
@MesQueUnClub_87
A u mnie w lesie nie jest tak źle. Znaczy jest ich dużo, ale jakoś mi nie przeszkadzają. Nigdy mi nie przeszkadzały, bo mnie nie gryzą.
0
@FafitFCB mnie to może dwa razy w tym roku ugryzł... może to pora już się umyć...
0
@qbsonFCBarca To zależy od regionu, na północy komarów prawie nie ma, a na wschodzie jest masakra ;d
0
@inViNcibl3 ja same centrum wszechświata jak coś;d kiedyś normalnie mnie gryzły. Teraz serio prawie wcale... No może po tych deszczach jest trochę więcej.
0
@FafitFCB polecam filmik :)
0
@Odesseiron dziękuję za taką odpowiedź
0
@qbsonFCBarca no kurwi ze mnie jak z menela
0
@FafitFCB toć ja o sobie pisałem ;d