La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

konto usunięte

1

Nie ogarniam ludzi, którzy mówią,że jakby inny kandydat startował w 2 turze z Duda to byłby inny wynik.
I skąd ta pewność.
Każda licząca się partia musi wystawić swojego kandydata,bo nie robiąc tego skazuje się na niebyt. Jej wyborcy też są wtedy oszukani.
To prędzej winna innych kandydatów ,że się nie dostali,bo to pokazuje,że poparcie mają słabe i ich elektorat jest niewystarczający

0

@MarioVeB! To czyste wróżenie z fusów. Wygrałby czy nie wygrał? Kto to może wiedzieć? Te przewidywania są jeszcze mniej wiarygodne niż typowanie składu Barcy przez katalońskie media.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Dzisiaj moja fryzjerka mówi do mnie 'no i niestety musiałem na Trzaska zagłosować mimo, że go nie lubię'. Znam masę takich opinii. Wystarczyłby średniak i Duda by poległ. Sam bym zagłosował wtedy na takiego kandydata i np. moja żona też.

0

@MarioVeB! Tu bardziej chodzi o późniejsze pretensje zwolenników Trzaskowskiego do wyborców Hołowni, Kamysza o to czemu nie było pełnej mobilizacji i poparcia Rafała w 2 turze wyborów.

konto usunięte

0

@masq
To czemu nie dostali się do 2 tury? Bo wyborców było mało

konto usunięte

0

@kamilo0066
Nie nie o to chodzi poczytaj pretensje Gwiazdowskiego

konto usunięte

0

@MarioVeB! "Nie ogarniam ludzi, którzy mówią,że jakby inny kandydat startował w 2 turze z Duda to byłby inny wynik."

Nie ogarniam ludzi, którzy po wyborach nimi żyją skoro przez najbliższe 3-5 lat nie ma się na to najmniejszego wpływu.

konto usunięte

1

@masq Ale do kogo te pretensje? Ja np w życiu nie zagłosuje na Bosak,bo jego światopogląd mnie odpycha

konto usunięte

0

@Ghotti
Spokojnie to tylko komentarz w kwestii tego co obecnie się dzieje

konto usunięte

5

@MarioVeB! Już Ci tłumaczę. Bo ludzie sugerują sie słupkami sondażowymi. Znam masę ludzi, którzy mówili 'zagłosowałbym na Bosaka/ Hołownie, ale on i tak nie miał szans'. Sam czasem trochę kalkuluje choć staram się tego nie robić. Ale jednak ludzie mają mega parcie na to żeby ich głos był rzeczywiście 'ważny' czyli trafił do jednego z dwoch głównych kandydatów. Dlatego mamy w Polsce walkę PiSu z PO.

2

@MarioVeB! Mieli mniejsze poparcie ale też zdecydowanie mniejszy elektorat negatywny, to jest zasadnicza różnica.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: