La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 960 Culés

26

- Borussia Dortmund otrzyma 20M euro ze sprzedaży Dembele jeśli Barcelona zdecyduje się go sprzedać. [Sport Bild]

Borussia się ustawiła ze sprzedażą Dembele. Nie dość, że chore zmienne to w przypadku kolejnej sprzedaży trafi do nich bardzo dobra suma.

konto usunięte

8

@BarcaInfo tak głupiego Bartomeu nie trudno naciągnąć, a tym bardziej jak szukał wtedy na szybko nowego Neymara

2

@BarcaInfo jak maja od kwoty transferu odjac jeszcze 20 milionow to jak ktos go sprzeda to jest idiota

1

@BarcaInfo ciężko będzie spamiętać wszystkie winy Bartomeu

2

@BarcaInfo To teraz tak się opłaca go sprzedawać że lepiej aby był parkingowym..

konto usunięte

0

@BarcaInfo haha to ile 40 dostaniemy na czysto może,Może chociaż na Piątka starczy

0

@BarcaInfo Lepiej trzymać go kolejny rok w szpitalu zaoszczędzimy jakieś 8 milionów :D Geniusze biznesu..

1

@BarcaInfo no a jak barca go sprzeda ponizej 20 mln dopłacą;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?