La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1300 Culés

2

Patrzę na termometr za oknem: 12stopni.
Wczoraj o tej porze było 31 stopni...

5

@Kapitan hawk Dziś jest lepiej niż wczoraj.

0

@Kapitan hawk To w sumie nie dziwne, że wczoraj wieczorem łeb mi pękał... Przy takiej zmianie pogody i ciśnienia to pewnie normalne.

3

@tadzik447 Pewnie, dla dziadów co tylko by siedziały w domu to lepiej. Bo przy ciągle walacym deszczu to można zapomnieć o jakimkolwiek wyjściu.

0

@konrad1661 ja przy padającym deszczu i o kulach pojdę na wybory.

0

@konrad1661 Przecież nie pada. A lepiej jak jest w okolicach 15 niż 30 stopni Celsjusza. Przy upałach to można zdechnąć.

0

@tadzik447 Prawie Cała południowa Polska jest teraz pod wpływem deszczu więc nie wiem o czym mówisz. Wolę upał bez deszczu niż tak jak jest teraz że jak patrzysz przez okno to tylko chce Ci się w łóżku leżeć.

konto usunięte

0

@tadzik447 tadzik ty to do kanału a nie

0

@konrad1661 Jak masz wakacje to może faktycznie dla ciebie lepszy jest upał, ale jak się chodzi do pracy to przesrane jest. A przy upałach to nawet w łóżku nie chce się leżeć, wtedy to nawet życia się odechciewa :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?