- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1400 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
22
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Prorokk
0
@Karol145 i zawsze chodzisz w ciemno, nie sprawdzasz co to za knajpa nigdy ? Jakie mają menu i po... » Czytaj dalej
167 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1400 Culés
0
To ładne penalti w meczu Realu..
0
@JordiAlba18 widziałem tylko skrót, ale faktycznie ta sytuacja wygladała na grubo drukowaną. Jak oceniasz tę sytuację i resztę meczu. Druga bramka też wyglądała jak jakiś offside.
6
@Vito9 obie prawidłowe. Mało tego, drugiej sędzia nie uznal, VAR wyrysował linie i o spalonym nie ma mowy.
9
@Vito9@JordiAlba18
Przecież karny absolutnie prawidłowy bramka Asensio prawidlowa. Nie szerzcie propagandy.
7
@Vito9 Ta, wszystko drukowane, a Real pownien przegrać 3:0 :D Dorośnij :D
Komentarz usunięty
0
@puyol_presidend5 napisałem że nie oglądałem meczu i dlatego pytałem jak to wyglądało z innych ujęć i przebiegu meczu. Widać w skrócie jedna powtórkę z nogą zostawioną daleko w tyle przez napastnika, jeszcze przed linią pola karnego. Bez fanatyzmu ;-)
1
@Vito9 a kiedy to Mendy został napastnikiem? Proponuję zacząć oglądać całe mecze zamiast skrótów, przyda ci się.
0
@RichardWinters liczyłem na merytoryczne odpowiedzi a nie mądrości ludowe, które nic nie wnoszą. Zawodnik prowadzący akcję ofensywną i będący w sytuacji strzeleckiej jest "napastnikiem" , skoro jesteś znawcą dobrze wiesz jak duża jest wymienność pozycji w obecnej piłce. Poza tym na jakiej podstawie wznosisz że oglądam same skróty, skoro piszę o jednej sytuacji? Dziękuję za zbędną odpowiedź.