La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1592 Culés

konto usunięte

14

Cykl o aferach politycznych #12
Z dedykacją dla pewnych osób na tej stronie, szczególnie tych z nich, którzy dołączyli w ostatnich miesiącach (ale niestety nie byli chętni dyskutować o aferach z tego cyklu): afery z trollami

Jak udowodniły badania naukowców z Uniwersytetu Oxfordzkiego, w 2015 PiS zaczął opłacać armię trolli, odpowiadającą za sianie ich propagandy w internecie. Z raportu wynika, że trwało to do 2017, jednak nie ma danych z ostatnich lat i należy założyć, że na zmierzającą obecnie do końca serię wyborów proceder wznowiono. Szczególnym przypadkiem, związanym z niszczeniem sądownictwa jest afera Łukasza Piebiaka, wiceministra sprawiedliwości, który odpowiadał za farmę trolli szkalującą sędziów, którzy nie ulegli władzy, a zachowali niezależność. W kampanię nienawiści byli zaangażowani również członkowie nowej, upolitycznionej KRS.

Link do wczorajszej części: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8672332
@Chakalaka @osa91 @Odesseiron @Irmscher10

Dziękuję wszystkim, którzy śledzili ten cykl (szczególnie jego najwierniejszemu fanowi z Poznania). Teoretycznie mógłbym zrobić kolejne części w weekend nie łamiąc ciszy wyborczej, ale domyślam się, że moderacja uważa inaczej. Jeśli Trzaskowski jakimś cudem wygra i Kaczyński zarządzi powtórzenie wyborów to cykl pewnie wróci, bo tematów nie zabraknie. Apeluję do wszystkich, aby pomyśleli o opisanych tu historiach w niedzielę przed oddaniem głosu.

4

@Kompletny Wspaniały cykl.

3

@Kompletny Dziękujemy za ogrom pracy włożonej w przygotowanie tej serii. Było Nam niezmiernie miło czytać Pańskie wpisy. W niedzielę widzimy się przy urnie. Pozdrawiam Serdecznie.

2

@Kompletny takie rzeczy nie są oficjalne, ale są wiadome. Wystarczy wejść na profile Pisu, Dusy itd na fejsie w sekcje komentarzy. Albo to trolle, albo debile. Trzeba wybierać rozsądnie, bo dużo jest tych drugich w komentarzach.

konto usunięte

2

@Marsmall a najpewniej trolle i debile jednocześnie.

0

@Kompletny polecam poczytać komentarze pod postami polityków pisu na Twitterze. Mnóstwo hejtu z kont istniejących od 20 minut. Bez zdjęć i niczego. Wszystkie partie tak działają

2

@Kompletny to też, ale troll nie musi być debilem, ale za to może pisać w debilski sposób.

konto usunięte

3

@Shapiro o, wreszcie nas odwiedziłeś.

« Powrót do wszystkich komentarzy