La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1711 Culés

0

Trzaskowski to wygra. Ale będą jaja.

3

@kamiVeB Mam nadzieję, bo utrze to nosy ludziom nie znającym się na polityce, którzy mówią, że jak Trzaskowski wygra to "wprowadzi LGBT do kraju". Mówią to w taki sposób, jakby Prezydent w Polsce miał takie same, a może nawet większe, uprawnienia niż Prezydent USA. A w Polsce rządzi premier z większością w Sejmie, a nie Prezydent. On nic nie może zrobić, ale za to może wetować ustawy.

1

@kamiVeB zapomnij

0

@kamiVeB Oby, ale szanse małe niestety.

0

@macio_944 widziałem w sondażach że wyszedł na prowadzenie.

0

@kamiVeB IPSOS wczoraj zapodał 50% dla Dudy, 47% dla Trzaska

0

@kamiVeB mam nadzieję że wygra. Polska będzie znów normalna. Cal Europa głosuje za RT bo patrząc z daleka i z boku widać co z polska zrobił PiS i Duda.

1

@Marsmall ale wiesz, że napisała to Janina Ochojska, czyli europosłanka KO? XDD

0

@Shapiro Niestety, ale tego nie wiedziałem. Nie jestem fanem tej partii (nienawidzę jej), a nawet nie znam tej kobiety. A jeżeli tak napisała, to potwierdza zwyczajnie swoją głupotę. Cóż poradzić.

0

@barcelonaLM ispsos weź przestan

1

@damiano996 Czemu? Bo Trzaskowski tu przegrywa? :D

0

@kamiVeB Nie ma szans. Poziom propagandy sięgnął już takiego poziomu, że zwycięstwo Dudy jest niemal pewne.

0

@damiano996 Normalna haha, przy Dudzie w 2k15 też były takie teksty. Przestańcie się łudzić ^^

0

@barcelonaLM nie o to chodzi. Ipsos nie jest rzetelny. A poza tym to nie wszędzie wygrywa. Kantar chyba najtrafniejszy

0

@barcelonaLM tak normalna

« Powrót do wszystkich komentarzy