La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1676 Culés

4

Budżet UE będzie zawierał mechanizm kontroli praworządności i poprze go nawet Rumunia (tak oficjalnie powiedział jej przedstawiciel). Także Polsce grozi obcięcie dotacji.

2

@tobiasson92 i to jest dobry ruch a pierwsze dotacje które powinny być obcięte to te miliony dla rolników. Grupa społeczna która na UE zyskała najwięcej a teraz ramie w ramie z PIS wykrzykuje jak to ich UE dyma. Ciekawe jak bez pieniążków z unii będą popierać jaśnie nam panujących.

0

@chosenone Pierwsze jakie będą Polsce obcięte to na walkę z COVID. Nie zgadza się na taki rozdział środków większość krajów UE.

konto usunięte

0

@tobiasson92 Niech obcinają. Im szybciej wzrośnie niechęć do tej instytucji polskiego społeczeństwa, tym szybciej wyjdziemy z tego szamba.

0

@tobiasson92 Ja tam bym poszedł w drugą stronę. Co będzie gorsze? Obcięcie dotacji z UE dla Polski, czy zaprzestanie płacenia składek z Polski dla UE?

0

@Marsmall oczywiście, że odcięcie dotacji UE

0

@yzyr na pewno? Nie wiem jak wszystko zmieniło się w przeciągu 2 lat, ale do 2018 roku w porównaniu z wpłatami do UE byliśmy na plusie (więcej dostaliśmy niż wpłacaliśmy), to jednak w najbliższych latach miało być zupełnie na odwrót. Trzeba będzie to sprawdzić.

0

@Marsmall po pierwsze jak ty to sobie wyobrażasz w pierwszym roku w którym więcej wpłacimy mamy wyjść z unii?
a po drugie dotacje z UE są celowe nie można ich wydać na byle 500 plus i to trochę lepiej niż miał by jakiś polaczkowy polityk decydować co z nich zrobić

« Powrót do wszystkich komentarzy