La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

3

Nie wiem czy dobrze to wszystko rozumiem. Jeśli zagłosuje na Trzaskowskiego to zagłosuje na Niemcy którzy w swoich szeregach mają Reptilian, czyli zagłosuje na jaszczuroludzi rządzących światem? Pogubiłem się już w tym wszystkim :/

9

@Jakchcesz na kogo nie zagłosujesz to przegrasz. Sorry za brutalną prawdę :p

Jak nie zagłosujesz to też przegrasz, więc nie rób sobie nadziei na jakieś do wyjście ;)

5

@Jakchcesz Z moich informacji wynika, że jeśli zagłosujesz na Czaskoskiego, to nie będziesz mógł się już nigdy nazwać chrześcijaninem i bliżej Ci będzie do satanizmu. Poza tym też pojawiały się głosy, że nie jesteś w sumie Polakiem :)

Napijmy się.

1

@Azi Nie smuć mnie, piątek jest :(
@macio_944 takie głosy też czytałem na fb pod komentarzami znajomego "Trzaskowski oddala od Boga, robi wszystko co antychrześcijańskie!" ehh masz racje, na trzeźwo się nie da :D

0

@Jakchcesz zobacz jak Trzaskowski zadłuża Warszawę i jak ogromnie PO zadłużyła Polskę. Mam nadzieję że Konfederacja będzie języczkiem u wagi po następnych wyborach i zakaże tak robić

0

@endriuuu2 Trzaskowski rzadzi od 1.5 roku.Ale to rząd zrzucs na samorządy obciążenia jak np. Plącenie nauczycielom.Po bardzo drogiej reformue przywracające prl w szkołach.Nie tylko samirząd w warszawie musiał oewne inwestycje odłożyć.Nie zapominajmy że pół roku jest pandemia i wpływy z podatków drastycznie spadły.Jeśli chcesz to zarzucić Trzaskowskiemu to musisz zarzucić Dudzie że w wyniku pandemi wzrośnie deficyt w calym kraju.Poza tym Warszawa płaci janosikiwe.A każda inwestycja z kasą w ue wymaga wklad.Ale te inwestycje przynoszą zyski w pkb i przyczyniają się do rozwoju miasta.Za Lecha Kaczyńskiego była stagnacja i inwestycji w Warszawie nie było poza muzeum

konto usunięte

1

@endriuuu2 Kolejne puste slogany

0

@Borneo janosikowe wprowadziły komuchy prawie 20 lat temu. Inne samorządy i samo państwo dużo lepiej radzą sobie z tym że PIT wszystkim obnizyli. Państwo przecież pobiera większość tego podatku a budżet miał być w teorii bez deficytu. Trzaskowski bez pandemii zakładał prawie miliard deficytu

0

@endriuuu2 tylko większośc budżetu Warszawy idzie na metro a tu robota idzie bardzo dobrze dlatego ciężko mieć fundusze na inne inwestycje.Dlatego samorząndy zaczeły walczyć z rządem o kasę bo problem jest nie tylko w warszawie.Remont mostu poniatowskiego został przesunięty

0

@Borneo pisiorow też tak usprawiedliwiasz?:)

0

@endriuuu2 Warszawa nie miałaby problemów gdyby nie janosikowe.Natomiast jeśli jest dofinansowanie z ue to trzeba inwestować bo samemu budowanie będzie dużo dłuzej trwało i widać było jak długo 1 linia metra była budowana bez ue czy budowa w Polsce dróģ kiedy weszła do ue.Gdyby tego nie robili miasto by się zapchało tutaj nie ma wyboru trzeba korzystać z sytuacji dofinansowania ue.Bo straty nie budowania były by większe.Jeśli chodzi o pis nie bardzo jak jest nawet pis tak bronić.Widziałem porównanie jak drogi w polsce budowano za po i jak budował pis to dla pisu porównanie jest dramatycznie złe.Pis nie jest nastawiony na budowanie ciężko jest ich za coś tu bronić.Nawet na budowie obwodnicy warszawskiej jest roczne opóźnienie.A trzeba powiedzieć że polska od wejscia do ue bogaciła się i pis ma łatwiej w budowaniu dróg.Zresztą jak pis rządził w 2007 roku to pis fatalnie budował drogi.Z inwretycjami w Warszawie za lecha kaczynskiego poza muzeum też było słabo.Po prostu pis nie jest na to nastawiony.Pis jest nastawiony na zawłaszczenie polski.Efektem jest to że dziś ,dosłownie ue uzależnia miliardy od poziomu praworządności.Bo nikt nie chcę plłacić na zapendy w stronę autorytaryzmu.Tu absolutnie ich rozumiem.Zwłaszcza ze pos nie ma poparcia aby zmieniać ustrój czyli większości konstytucyjnej.Aby bronić pis to musieli by budować a to wygląda słabo w porównaniu z po.A zbudować trzeba drugie tyle dróg.

0

@Borneo znowu wybiórczo podchodzisz do tematu.
Dróg nie buduje się rok czy dwa. Pieniądze zaczęły płynąć szerszym strumieniem dopiero wraz z rozpoczęciem unijnej perspektywy finansowej na lata 2007–2013. Także PiS ani L. Kaczyński wiele z tego nie mieli. A co do dróg to przypomnieć Tobie fale bankructw firm budowlanych którym nie płaciły firmy wygrywające przetargi?
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-drog-bylo-w-polsce-pod-koniec-2015-roku-a-ile-pod-koniec-2019/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?