La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

14

Prawdomówność to wspaniała cecha, tymbardziej jak nagle zmieniasz poglądy w ciągu 3 tygodni żeby sie przypodobać wyborcom...

konto usunięte

7

@NaFazieHitman Prawdomówny polityk to oksymoron.

konto usunięte

4

@NaFazieHitman
fogiel ten klakier dudy? błagam nie ma bardziej irytujacego typa

10

@MarioVeB! a co mnie obchodzi kto to wrzucił, posłuchaj co gada Trzasku :D

2

@NaFazieHitman o ho, nasza śmietanka polonijna już agituje za jedynym słusznym rozwiązaniem.

3

@NaFazieHitman on zawsze wybieli swojego kandydata. Zobacz kogo ma w profilowym. Z takimi ludźmi nigdy tutaj nie będzie dobrze.

konto usunięte

1

@NaFazieHitman @Chakalaka jakie jest Twoje zdanie na temat zachowania twojego idola? :D

1

@NaFazieHitman janiama powiedział że mu ufa i ja mu wierzę!

0

@NaFazieHitman Zmiana zdania nie jest kłamstwem.Tak samo sposób ukladania programu moze wpływać na zmianę zdania.Bo możesz mieć poglądy i pomysly co chcesz zmienić ale ważne jest uzupełnienie i pojechanie w polsce i dowiedzenie się czego chcą polacy.Wypadkową tych 2 rzeczy jest program.Może być tak że w wyniku przeprowadzonych rozmów z ludźmi pojawią się zmiany w wyjściowym pomyśle co chcę się zrobić.Uwazam ze to jest bardzo dobry sposób na program.Czyli łączenie swoich pomysło z tym co chcą ludzie.Także dobrym pomysłem jest nie niszczenia wszystkiego co zrobił poprzednik.Tak jak z tym 500+który ma oczywiste wady nievjest idealny.Ale też niektórym w trudnej sytuacji pomógł.To mi się podoba.Co do tego że jak wygra zostawi Warszawy ponieważ to jest dobry kandydat bo ma już doświadczenie miedzynarodowe w parlamencie ma kontakty wie jak to wszystko wyglada.Studiował na oxforddzie jest doktorem takzę na innych uczelniach.Mówi 5 językami to swietny kandydat.Jeś jest sytuavja taka ze od kont rzadzi pis zmiana przepisy ida w stronę autorytarną.To moze być do następnych wyborów pozamiatane i mozemy mieć mono wladze.Czy to w chińskim modelu bialoruskim co było widać 2 tyg.Jak aresztowano kandydata w dniu wyborów czy poprzez konstytucje co zrobił Putin.Tu jest oczywiste ze nie moze wlsdza pójśc w rece parti która ma autorytarne zapendy.W tej farsie wyborach Sasina to nawet pkw pisowi nie było potrzebne.Mądra decyzja że wystartował w wyborach.Jako warszawiak ma moje poparcie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?