La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

konto usunięte

11

Kanthak zaczyna od źle zarządzanej Warszawy przez Trzaskowskiego bo kierowcy jeżdżą na haju. Masakra

0

@Janiama Trzaskowski swojego miasta przypilnować nie potrafi, a co dopiero cały kraj

konto usunięte

9

@Transu96 Nie wiem czy ty piszesz będąc trzeźwy czy jesteś na haju:) ale sorry tak głupiego wpisu dawno nie czytałem. Mam nadzieje że to drugie

konto usunięte

12

@Transu96 Tak bo prezydent odpowiada za to,że ktoś nie potrafił prześwietlić kierowcy nim dostał prace.Boże widzisz i nie grzmisz...

6

@Hushovt Powinien stać z alkomatem na Rondzie Wilsona albo Marszałkowskiej ;)

0

@Transu96 a kto pilnuje kierowców spo-u.

konto usunięte

0

@Transu96 Bramę w Choroszczy widziałeś?

0

@Janiama ogromne podwyżki za śmieci, za wodę, obniżka bonifikaty za przekształcenie użytkowania wieczystego we własność, wycofanie się z z darmowych żłobków czy biletów dla licealistów.
A co najważniejsze, nie rządzi dwóch lat a już odpowiada za 1/5 długów stolicy. A może być gorzej przez pandemię.
Takiego chcesz prezydenta?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?