- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Kozinho.
7
Kurka, chyba jestem jedynym Polakiem z pokolenia lat 90, który nigdy nie odpalił Gotika :v
25 odpowiedzi
Bocheno1
3
Widzę nową dziunię na LR, chłopcy prężą mięśnie... :) bo takie jest odwieczne prawo natury... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
31
Streszczenie dzisiejszego wieczora.
9
@Chakalaka https://mobile.twitter.com/EmiliaKaminska/status/1280230957468078083?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1280230957468078083%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fla-rambla
7
@Chakalaka kurde ale ten pan Trzaskowski to Jest kozak. Tytan, heros. Wow
3
@Chakalaka Tak tak XD Trzaskowski wszystkimi pytaniami był zaskoczony. Trochę obiektywności... Oboje to partacze i to co dzisiaj zaprezentowali OBAJ PANOWIE to wstyd na cały świat.
5
@JohnA Musi, skoro w swoim programie pogodził LGBT, ONR, wolnorynkowców, lewicowców, patriotów, kosmopolitan, katolików, uchodźców itd. Normalnie prezydent wszystkich Polaków, Rosjan i Niemców i Marsjan... :)
2
@Wossi61FCB Czemu u Trzaskowskiego wstyd? Poza tym, że to miejsce dla Dudy mogli odpuścić, to bardzo sensowna konferencja prasowa wyszła. Ciekawe pytania, niektóre dość trudne i nieźle sobie z nimi poradził. A jeśli ktoś rozszerza fejki o podstawionym dziennikarzu, to proszę o doinformowanie się.