La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1756 Culés

4

Kiedyś ktoś tu założył wątek co Was najbardziej irytuje w filmach/serialach

Przypomniało mi się co mi oprócz strzelaliny jak np w Dom z Papieru że nikt zawsze nie trafia chodź cel mają blisko.

Przemówienia. Ktoś na imprezie urodzinach itp ma wygłosić przemówienie, wychodzi z kartką i po paru sekundach wyrzuca kartkę i mówi od serca z głowy :) Chyba w 100 % produkcjach zawsze wyrzucają kartkę po paru s :) A Was co drażni?

1

@matirix20 Mnie drażni to że każdy dobry film/serial musi się skończyć :(

1

@matirix20 Albo wybuchające z d... samochody :)

konto usunięte

2

@matirix20 1. Wystająca bagietka z torby. To było chyba już wszędzie.
2. Gdy ofiara walczy z napastnikiem, to pomimo że ma okazję go uderzyć lub zdzielić, nie robi tego lub robi to tak, że napastnik wstaje.
3. Ktoś zakłada okulary i nagle nikt go nie rozpoznaje.

2

@matirix20 Irytuje mnie jak goście się biją i przyjmują po kilkanaście bomb z całej pety w twarz, a mają tylko rozciętą wargę.

3

@NeroTFP Odnośnie pkt 2. Mam to samo. W filmach zawsze jest ktoś z pistoletem i mierzy w bezbronną ofiarę. Później podchodzi do niej na pół metra i ofiara mu bierze broń :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?