- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
95
Puig zdał egzamin, 90 minut na pełnej intensywności z jednym z najtrudniejszych rywali w Europie. Kilka ciekawych zagrań, dryblingów. Nie widzę żadnych przeciwwskazań żeby nie mógł grać częściej w pierwszej jedenastce.
15
@barcelonaLM On powinien być pierwszym wyborem.
2
@barcelonaLM
Puig to jest typowy Mediapunta, swietny drybling, przegląd pola, podanie prostopadle, w tym meczu zaprezentował tez wielka wole walki oraz dynamikę, Puig oraz De jong to od nich się powinna zaczynać dobieranie składu w pomocy, przy tym ze De jong na pozycji Busquetsa, tak jak grał w Ajaxie, czyli łącznik pomiedzy obrona a pomocą
2
@ObiektywnyKibic121 z jakiej racji De Jong ma grać na miejscu Busquetsa skoro ten drugi jest obecnie o 2 klasy lepszy.
1
@Lares
Zgadzam się z Tobą ze De Jong nie rozegrał najlepszego sezonu ale to jego 1 sezon w nowym klubie plus
Po 1) De Jong grał kompletnie nie na swojej pozycji, grał bardziej bramki rywala, gdzie w Ajaxie bardzo rzadki był na 30m rywala, a o wbieganiu w pole karne nie mówię
Po 2) De Jong grając na pozycji DM w Ajaxie dostał się do top 3 pomocników na świecie, wiec to coś musi mówić, nie możesz powiedzieć ze Busquets jest lepszy, jak grają na 2 innych pozycjach, a De Jong w Barcelonie na DM zagrał może 60minut zliczając wszystkie mecze
Plus każdy płacze o wiek naszej 11stki, wiec trzeba wymieniać ludzi, a Busquets oraz Suarez ze swoją motoryka są pierwsi do wymiany
0
@barcelonaLM os niego powinni się ustawiać linie pomocy, diament
0
@barcelonaLM Ten chłopak to powinien grać kiedy tylko się da. Wczoraj imponowal pod każdym względem.