La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

2

Ależ policzek dla Griezmana. Moim zdaniem to jest pokazanie że Francuz w lecie będzie na sprzedaż.

On u nas po prostu nie ma miejscu bo na jego miejscu biega... Messi. Griezman w Atletico grał jako wolny " elektron " jako prawoskrzydłowy i " 10 " i identycznie gra Messi. Wiedział to każdy ale nasz zarząd i tak chciał zrobić z niego lewoskrzydłowego...

Teraz pewnie zostanie sprzedany za 80 mln, bo więcej nikt nie da...

konto usunięte

0

@FC1899Barca Dokładnie to samo napisałem parę postów niżej. Niestety jak to na La Rambli - sporo osób nie zgadza się ze mną. Ba, jeden nawet nadmienił, że Neymar to mój mokry sen (mimo, że słowa o Neymarze nie napisałem) :D

0

@FC1899Barca tak, Griezman i sens tego transferu to musi być gra o Neymara

konto usunięte

1

@FC1899Barca Ty też masz obsesje?
Pojmij jeden z drugim ,że nikt Antka nie będzie sprzedawał po 1 sezonie
To już wole te twoje spiski niemieckie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?