La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1706 Culés

7

Jest tak, pewna grupa elektoratu PiS uważają że Konfederacja to opcja rosyjska a pewna grupa elektoratu PO i Lewicy wyzywają ich od faszystów. Przecież jedno i drugie się wyklucza. Prawda jest po środku czyli wychodzi na to że Konfederacja jest jedyną propolską opcją polityczną, choć sam nie zgadzam się z nimi w 100% ale i tak ta partia jest mi najbliższa. Oby tylko nie zdradzili swoich ideałów

5

@lucas/catalan Dobrze wiesz, że wszystko zależy od definicji, które tutaj nie są dane raz na zawsze i obiektywne. Dla każdego "propolskość" znaczy co innego

3

@Bykunn Dokładnie. Dlatego trochę się dziwie, że ludzie tą "propolskość" próbują zaszufladkować. To jest zbyt rozległy temat, by wrzucać "propolskość" do jakiegoś worka.

0

@lucas/catalan Skoro prawda jest po środku,to raczej była by to partia, która jest opcją ukraińską z nacjonalistycznymi poglądami :d

0

@lucas/catalan
Na szczęście nigdy tego nie zrobili i teraz również ie popierają żadnego kandydata. Jedyna partia z zasadami. Jeśli będą się trzymać swego to może za 10-20 lat dojdą do władzy. Póki co spore szanse na 3 siłą w sejmie w kolejnej kadencji, więc wszystko na dobrej drodze. Muszą częściej dochodzić do głosu żeby ograniczeni ludzie mogli ich wysluchiwac i przekonać się, że to wcale nie sami faszyści czy narodowcy jakie latki przypinaja im media.

0

@lucas/catalan Faszystowsko - Ruska, no ci powiem, wzór :)

0

@Spotles ukraińscy nacjonaliści czyli między innymi banderowcy współpracowali z Niemcami, nie pasuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: