La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1345 Culés

3

Mam dość tego roku i tego sezonu.

2

@Coutinho007 Rok tragiczny pod wieloma względami. Zapomnieć jak najszybciej o tym 2020.

0

@Encore Jeszcze prawdopodobnie Real mistrzem Hiszpanii :x

1

@Coutinho007 spokojnie,to nie koniec :(

konto usunięte

0

@Coutinho007 Akurat na dluzsza mete to jest dla nas dobre. Musimy upasc, zeby powstac. JEsli teraz wygramy lige to znowu bedzie glaskanie sie po jajach i mowienie, ze przeciez mamy majstra.
Pierwszy tytul za Valdka zawdzieczamy glownie skupieniu sie Realu na LM.
Drugi majster to post ronaldowa rzeczywistosc w Madrycie.
W obydwu sezonach nie bylismy rewelacyjni o czym pisalem non stop. Potem sie okazlo w LM, iz specerowanie to za malo.
Analogicznie, czy jak Real wygra lige to ida w dobrym kierunku? Nie, po prostu my jestesmy az tak tragiczni. Nawet w formie z poprzednich sezonow wygralibysmy ta lige.

0

@El dominatore Być może ale dalej będzie Bartomeu nietykalny i tak....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?