- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 857 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 857 Culés
7
XDDD
https://x.com/ObywatelDC/status/1276573415697195010
0
@Mesi12 To w sumie trochę śmieszny postulat, bo żadnego naruszenia tego programu w bliskiej przyszłości nie będzie.
1
@Mesi12 Gdzie PIS wprowadził bezpłatną opiekę w żłobkach? Bo RT to zrobił w Warszawie
1
@Viscael11Barca Ale tak go atakują z PIS że to zrobi
0
@Janiama Bezpłatną ?
0
@Janiama W takim razie jest to bardziej kontratak w stronę PiSu niż sensowny postulat.
0
@Viscael11Barca Z jednej strony tak ale z drugiej stwierdzenie faktu o którym napisałeś
0
@Repcak22 W Warszawie jest 5 tys miejsc w żłobkach bezpłatnych
0
@Janiama Bogaty ten nasz przyszły prezydent skoro sam to sfinansował. Co powiesz na temat Biennale Warszawa?
1
@Janiama A to 500+ o którym tak w 2015 PO się sralo, że nie da się zrobić XDDD? Nagle wpisują sobie w program
0
@draxidox To źle? Bosak też chwali ten program. Wiem że chciałbyś by Trzaskowski krytykował ale głupi nie jest.
0
@inViNcibl3 Finansował z pieniędzy samorządowych a to sa jego pieniądze i jako Prezydent Warszawy mógł wydać na inne cele.
0
@Janiama Dziwnie rozumiesz pojęcie "jego pieniądze". Co powiesz na temat Biennale Warszawa?
0
@inViNcibl3 Nie rozumiem o co ci chodzi. Biennale to coś co cieszy się duża popularnością w Warszawie. I żeby była jasnośc jestem za małżeństwami homoseksualistów i nie mam nic do nich.
0
@Janiama Chodzi mi o ich komunistyczne zapędy. Finansowane przez Trzaskowskiego wykłady jawnie propagowały wartości, które krytykowały własność prywatną, "toksyczny indywidualizm" czy "wirus kapitalizmu" wynosząc pod niebiosy Marksa.
0
@inViNcibl3 Byłeś tam czy piszesz na podstawie prawicowych mediów. Jeżeli tak to nie ma o czym rozmawiać
0
@Janiama Piszę na podstawie tematów wykładów („Własność prywatna to kradzież. Własność wspólna to bogactwo”) oraz artykułów na ICH stronie ("Tematami cyklu stały się nierówności ekonomiczne, toksyczny indywidualizm" i między innymi artykuł "Wirus kapitalizmu").