La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1335 Culés

3

Bawi mnie to gadanie "niech Barca patrzy na siebie". Rozumiem, że według niektórych Barca ma wygrywać wszystko i wtedy zasługuje na mistrzostwo a Real nie musi robić nic w tym czasie i liczyć na sędziów, bo "trzeba było wygrać z Sevillą"? :D Nie wiadomo jak źle Barca by grała, nic nie usprawiedliwia faworyzowania Realu przez sędziów, o ile można ich tak nazwać, bo kaleczą ten zawód jak mogą. To nie są zwykłe błędy i jeśli w 1 meczu gwiżdże się komuś spalone albo rękę a w drugim uznaje gole, to nie jest normalne, tym bardziej gdy te sporne sytuacje dotyczą zazwyczaj jednej i tej samej drużyny.
Kolejna sprawa to Sociedad. Im też powiecie, że trzeba było strzelić 5 goli to nie musieli by narzekać na decyzję sędziego? Oni też są w tej sytuacji pokrzywdzeni, bo mogli mieć remis albo nawet wygrać to spotkanie i zamiast utrzymać dystans w walce o LM, to muszą uważać żeby w ogóle nie wypaść z miejsca gwarantującego grę w pucharach. No ale przecież trzeba było wygrać z tym czy tamtym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?