La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1327 Culés

konto usunięte

0



https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/photos/a.548001168715353.1073741828.547999712048832/880760592106074/?type=3&theater

Co jak co, ale trzeba przyznać, że MD ma dobrego grafika :D

konto usunięte

13

@neutrealnykibic A to nie jest tak że zdjęcie z MD jest zrobione ciut wcześniej od tego po lewej stronie

konto usunięte

0

@neutrealnykibic Za ten wślizg to chłop czerwo z miejsca powinien zobaczyć.

konto usunięte

0

@Janiama
Nie widziałem akcji meczowej, znalazłem na Twitterze i byłem przekonany, że to ta sama stopklatka.
Zgadzałoby się nawet ułożenie palców zawodnika Sevilli w tle

0

@neutrealnykibic zwykła i wredna manipulacja, juz leci zgłoszenie, zaraz ci moderacja usunie tego posta tak jak wczoraj podobnego tutaj.

0

@LuisSalvano
Tam nie ma w ogóle wślizgu. Zobacz sobie filmik z tej akcji. To zdjęcie to jedna z lepszych manipulacji jaką kiedykolwiek widziałem.

konto usunięte

1

@neutrealnykibic Chyba nie, widac po lewej ręce piłkarza który robi wślizg. Jest trochę inaczej wygięta w łokciu. Ale może się myle

konto usunięte

0

@usztafik
Okej

konto usunięte

0

@CiroDiMarzio Z jakiegoś powodu Leo się na niego wściekł, co zdarza się jemu raz na ruski rok, mimo, że kopany jest notorycznie.

0

@LuisSalvano

To jest ta akcja



Jeżeli się Messi wkurzył to chyba wybrał zły moment.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?