La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 691 Culés

1

https://www.youtube.com/watch?v=MNs8jx89mpg

Rzadko widzi się płaczących trenerów, jeszcze rzadziej podczas meczów.
Wtedy płakał jednak Fabio Capello, płakała Holandia i czerwono - czarna część Mediolanu. Dzień w którym przedwcześnie karierę kończył jeden z najlepszych, a być może po prostu najlepszy napastnik w dziejach futbolu, Holender Marco Van Basten...

0

@MESSIah16 @Janiama Twoim zdaniem kto był lepszy Ronaldo Nazario czy Van Basten?

0

@MESSIah16 ja też płakałem...

0

@Szalik ale miałeś szczęście, móc oglądać go na żywo, zazdroszczę!

1

@matirix20 Nie dam się złapać na to pytanie :) Dla mnie najlepszą 9 w historii jest Marco Van Basten ale jako piłkarz wyżej cenię Ronaldo Nazario.

1

@MESSIah16 no na żywo nie oglądałem, ale w tv jak najbardziej:), szkoda tych kontuzji, myślę że z nim w składzie Holandia wygrała by WC 1994 lub 1998 roku

0

@Szalik w sensie na żywo miałem to na myśli, głupio było pisać na żywo przed tv :D

0

@MESSIah16 spoko, domyśliłem się ;)

0

@Janiama Ale czemu Ronaldo wyżej cenisz? Nie rozumiem.

0

@matirix20 Ponieważ Ronaldo nie był typową 9. Grał bardzo podobnie do Mbappe lub odwrotnie :) Van Basten był typową 9 i miał wszystko co zawodnik na tej pozycji potrzebuje. Dlatego na tej pozycji wyżej cenie Holendra jednak ogólnie piłkarsko, lepszy był Ronaldo.

0

@Janiama A ok to już rozumiem :)

Dla mnie 3 najlepszych jakich miałem okazje oglądać to Roni, Ronaldo i Messi.
A u Ciebie Messi, Maradona i kto trzeci?

1

@matirix20 Chyba Ronaldo Nazario

« Powrót do wszystkich komentarzy