La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

11

Ale bym sobie zobaczył taki atak na Seville: Ansu-Martin-Leo :)

18

@IronSanHybrid Wyjdzie na 99% Griz, Luis i Messi.

1

@Encore Czyli znowu bez skrzydłowych i męka z Griezmannem tam...

0

@Coutinho007 Wątpię by Ansu zagrał a chciałbym.

2

@Encore On albo Braith na skrzydło. Griezmann nic ani na LS nie wnosi, ani na 9, a nie czekaj... Pracuje w Defenzywie

5

@IronSanHybrid Chyba obecnie najlepszy atak... Aż szkoda gadać, że tyle milionów poszło na Dembele, Cou, Griezmanna a obecnie nasz najlepszy atak to 17 latek, koleś z Leganes w którego każdy chyba wątpił i Leo... Nowe Tridente MBF

2

@Coutinho007 Dramat.

1

@IronSanHybrid Co więcej Fati ma "tylko" 735 minut w La Liga i w taki czas strzelił tyle samo goli co Filipek przez ponad 2000, Griezmanna jeszcze tylko brakuje żeby dogonił :D

0

@Encore Brait, Suarez, Messi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?