La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 788 Culés

0

Kurcze. Chciałbym w koncu jakis wiekszych zmian w skladzie Barcy. Poki co mimo transferow. To wyglada tak jakby przychodzily jakies no name. Licze tylko w sumie, ze De Jong będzie na lata dobrym wzmocnieniem. Być moze Griz ma jakość, ale czy do nas pasuje...nie jestem pewny. Jednak jakies Arthury, Dembele czy Cou nie spelnili pokladanych w nich nadziei. A moze to po prostu kwestia trenera i zarzadu, zeby wszystko zaczelo grac i Barca znow byla wielka. Pytanie tylko czy Leo doczeka tej wielkosci. I jak poradzi sobie od nowego sezonu Setien.

0

@koksik2700 Leo jest nie do ruszenia. Tacy ludzie jak Griez czy Cou będą się sprawdzać w Barcelonie dopiero wtedy gdy Messi zakończy karierę.

2

@escarabajo A w Bayernie też Messi, nie pozwala dobrze grać Cou?

0

@Bagsik88 Tam chyba kto inny:) gość od transferu do nas nie potrafi się odnaleźć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?