La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

7

Całkiem ładny ten padzik. Fajnie, że te wszystkie dodatki typu napis "No future" to nie jest naklejka, tylko jest to fizycznie wyryte w padzie.


3

@macio_944 ta szara połówka to mi sie kojarzy tylko ze starym padem do ps1 :D

1

@macio_944 Mam go i normalnie możesz paznokciem po tym przejechać... zajebiaszcze to jest, naprawde nigdy nie widziałem takiego pada... nie wiem czy to wydrukowali czy laserem wyryli. Do tego są różne przebarwienia i "odpryski" farby, naprawde genialnie wygląda, jak znaleziony na śmietnisku hehe.

konto usunięte

2

@macio_944 pady do Xboxow to jest mistrzostwo. Kiedyś miałem przez jakiś czas X360 i na prawdę ten pad to było to coś. PS2 tez miałem i nie było tak dobrze. Na PS4 grałem jedynie na turniejach w fife u siebie w mieście i jakieś takie za małe były i nie wygodne, a od prawie 2 miechow jestem użytkownikiem XONE i czy to strzelanka, czy wyścigówka, czy sportowa to się przyjemnie gra.
I mówi to gosc, który większość życia grał na kompie i w większość gier na padzie dziwnie mi się grało.

0

@macio_944 Fuu Xbox design...

konto usunięte

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?