La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

13

Przeraża mnie suma wydana na Dembele, Coutinho i Griezmanna. Ponad 400 mln euro wyrzucone ot tak, w błoto.

konto usunięte

2

@SeeleyBooth zaraz ciebie do błota wrzucę za darmo.

konto usunięte

6

@SeeleyBooth A mogli mi dać, przynajmniej bym budżetu pensją nie obciążał..
A tak serio to Griezman jeszcze wiele nam da. A Dembele..ehh gdyby nie te zasrane kontuzje..

6

@Chwytliwy Andrzejku nie panosz się tak :)

konto usunięte

4

@SeeleyBooth Jaki zarząd, takie inwestycje. Mnie najbardziej boli jednak Dembele.

konto usunięte

1

@kerouac Teraz taki mądry, a jak do nas Dembele i Cou przychodzili to się każdy podniecał jak 10-letnie dziecko które cycka w gazecie zobaczyło...

konto usunięte

0

@TheNekro94 Dembeluchem sie nie podniecałem xD ale Coutinho już tak

3

@TheNekro94 ale tu jednak chodzi o to, że my możemy się podniecać jak 10-letnie dzieci które cycki w gazecie zobaczyły, ale zarząd operując kwotami setek milionów eurasów już nie powinien. Inna sprawa jest taka, że transfer Coutinho i Dembele bronił się bardzo mocno i nic nie wskazywało na to, że to się może nie udać. Przeciwnie było z przyjściem Griezmana, kiedy nic nie wskazywało na to, że to ma prawo wyjść komukolwiek na zdrowie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?